Strona główna | Oferta | Polityka prywatności | Kontakt

 

All rights reserved. © 2021

REDCAT design
Projekt wykonał

Doradca Finansowy

Rozliczenia VAT i PIT

 

Rozliczenia VAT-u są obowiązkiem dla przedsiębiorców z różnych branż oraz osób fizycznych wykonujących określone zawody. W naszym biurze rachunkowym oferujemy stałą i doraźną pomoc związaną z odprowadzaniem podatków oraz innymi zagadnieniami księgowymi. Przeprowadzamy przedsiębiorców przez proces rejestrowania i wyrejestrowywania się z VAT-u, oraz informujemy o wszystkich obowiązkach płatnika VAT. Nasi klienci są na bieżąco ze swoją sytuacją prawno-podatkową, a w ramach oferowanych rozliczeń podatkowych zajmujemy się także przygotowaniem odpowiednich dokumentów i przekazaniem ich do określonych organów urzędowych.

 

Usługi VAT w naszym biurze rachunkowym

 

Stale poszerzamy naszą wiedzę i monitorujemy zmiany zachodzące w przepisach podatkowych. Dzięki temu doradzamy naszym klientom korzystne dla nich rozwiązania oraz informujemy o wszelkich czynnościach i formalnościach które należy mieć na uwadze prowadząc działalność gospodarczą. Oferowana przedsiębiorcom ewidencja VAT-u pozwala nam na przygotowanie niezbędnych do rozliczenia podatków deklaracji oraz dokumentów, w tym m.in.: VAT-7, VAT-UE, VAT-27, JPK_VAT i innych.

 

Stale poszerzamy zakres świadczonych usług na podstawie zapotrzebowania naszych klientów

 

W związku z rosnącą liczbą zagranicznych wyjazdów zarobkowych zajmujemy się również rozliczeniami podatków od dochodów uzyskanych za granicą. Pomagamy w przeprowadzeniu naszych klientów przez proces składania zeznania podatkowego oraz wypełniamy odpowiednie deklaracje PIT wraz z załącznikami. Dysponujemy również rozległą wiedzą o prawidłowym rozliczeniu spadków i darowizn, oraz okolicznościach które nie wymagają odprowadzania takiego podatku. W podobnych sytuacjach warto zasięgnąć opinii doświadczonego księgowego który posiada wiedzę o aktualnych przepisach prawnych.